Nieuws bij Descarga Salsa 📝

Lieve cursisten,

Hierbij een update vanuit team Descarga. We hopen dat het goed gaat met jullie, wij zijn in ieder geval alvast druk bezig met het nieuwe seizoen! We weten nog niet wanneer we weer mogen starten, dit zullen we doen als het mag en dus veilig is. Helaas moeten we mededelen dat Julian heeft besloten om een andere uitdaging aan te gaan en Descarga Salsa te verlaten. We zijn druk bezig om alles te regelen zodat we, zodra we weer open gaan, jullie weer kunnen voorzien van de beste danslessen!

Maar, we hebben ook goed nieuws! Graag verwelkomen we Suzanne officieel bij ons team, zij komt onze lessen Urban Fit verzorgen! Een combinatie tussen onder andere hiphop, afrodance, reggaeton, zumba waarbij zweten gegarandeerd is! Supergoede cardio op de beste beats, waarbij je tegelijkertijd werkt aan je bodymovements en een serious level of badassness! Je kunt instromen op twee verschillende niveaus en we gaan werken met een vernieuwd strippenkaartsysteem. Meer informatie hierover volgt binnenkort!

Daarnaast hebben we nóg een supergave mededeling voor onze dames; we gaan starten met een Ladies (Bachata) Showteam en Ladystylinglessen, als enige in de regio! Laura zal als docent ons team komen versterken. Ze danst momenteel in een professioneel showteam en kan jullie alle ins en outs van het sierlijk dansen en (eventueel) optreden leren, zodat jullie straks echt kunnen shinen op de dansvloer! We zullen verschillende pakketten aanbieden, jullie horen hier snel meer over!

Binnenkort komen we dus met alle details, maar hierbij alvast de flyers om jullie alvast een beetje warm te maken. Alvast een heel fijn weekend gewenst en altijd blijven dansen!

Liefs, team Descarga